0532 528 21 05

zengin 24 saat çilingir servisi

Çilingir Kapı Açma Tutanağı Zengin Çilingir

Bu işin ayrıntılı detayı şöyle kapı açma olayları için müşteriler bizi aramaktadır. Arayan kişiler kapısının kilitli olduğunu, anahtarlarının kayıp olduğunu kilitli olan çelik kapının yada oto arabasının açılması gerektiğini bizlere telefonda dile getirirler. Bizde bu kişilere o yerin kendilerine ait olup olmadıklarını oturan kişinin kendileri olduğunu, kapısındaki alt ve üst kilitlerin kilitli olup olmadığını sorarak site ise güvenlik eşliğinde tutanak yada tutanak tutularak kapının açılabileceği söyleriz . Aşağıda resimde görmüş olduğunuz Kilit Açma Tutanağı örneği mahkemelik durumlarda resmi belge hükmü taşımasından dolayı çilingir işi yapan kişilerin kendini güvence altına alma ve olumsuz herhangi bir hırsızlık girişimlerini önleme adına bizzat düzenlenmektedir. Yani bir arkadaşının evine girip birşeyler alıp çıkma veya karı koca arasındaki anlaşmazlıkların sonucunda tarafların evden eşya kaçırma gibi olaylarda kişiler her ne kadar bu ev benim ben kalıyorum desede bu kapıyı aç dediği zaman kişi size açtırdığı kapı ile suç işlemiş olur. Açan çilingirde o kişi ile aynı suçu işlemiş olur. İşde bu gibi durumlarda çilingirlerin yapmış oldukları işi kilit açma tutanağı düzenleyerek kayıt altına alması gerekir.

kale cilingir servisi

Çilingirlerin Doldurması Gereken Kapı Açma Tutanağında Neler Vardır

Çilingirin tutacağı tutanak kapıyı açtıracak olan kişinin kimlik bilgileri doğrultusunda güvenlik eşliğinde yada komşu şahitliği ile teyit edilerek doldurulur. Tutanakda görüldüğü gibi maddeler halinde sıralanmıştır. Açtıracak olan kişinin bir kimlikde olması gereken tüm bilgilerin yer aldığı kısım (ad,soyad, ana adı, baba adı, doğum yeri, tarihi, mahalle, köy sıra no, cilt no, TC no….. gibi) ve yasa eki olarak da açılacak olan yerin (Ev – İşyeri – Otomobil – Kasa) bulunduğu yerin adresi sonrada açılacak olan yerin Sahibi veya Vekili oluşu yapılan işlemin saat, tarih ve imza kısmı yer alır. T.C.K.’nın 582. ve 583. maddeleri gereğince hazırlanan bu tutanak tarafımdan imza altına alınmışdır. Sonra kapıyı açan ustanın ad, soyad, telefon, imza kısmı ile kapıyı açtıracak olan kişinin ad, soyad imza kısmı yer almaktadır.En son sağ alttaki cilingire ait bölümüne ise kaşemizi vururuz. Eski atasözü derki Her zaman eşeği sağlam kazığa bağlayacaksın diye dememişler boşuna Tuttuğunuz her tutanak sizin başınıza gelebilecek olumsuzluklardan korumaya yarayacak ve öncelikle bizler kendimizi güven altına almalıyız ki müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi başaralım.

istanbul çilingir hizmeti
Zengin Çilingir Hizmetleri Hakkımızda

Çilingir işi uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. istanbulda bunu tam anlamıyla yerine getiren firma zengin çilingir firmasıdır. Ayrıca çilingir şirketimiz 7/24 gece gündüz her dakika 365 gün boyunca hafta sonu tatil bayram seyran yılbaşı demeden hizmet vermektedir. Misyonumuz : müşterilerimize hizmet, dürüstlük ve güvenilirliği en üst düzeyde tutmak ve yarınlara dair temel atabilmektir. zengin çilingir seddar zengin şahıs şirketi olup T.C. iç işleri bakanlığının vermiş olduğu gib. vergi dairesi ve türkiye ticaret odası birliğince vergiye tabi inşaat ve çilingir nalbur konulu genelge ile belgelendirilmiş faliyet belgesi olan profesyonel çilingir satış hizmetleri veren zengin bir kuruluştur.

zengin Çilingir Hizmet Arşivleri

Profesyonel çilingirimiz zengin anahtar güvenlik sisteminizin ihtiyaç duyduğu her konuda size yardımcı olmaya adamıştır. Daha basit ticari sistemlere, anahtarlarınızdan, metallerden, transponderlerden ve uzaktan kumandalardan anahtar teslimi bir dizi lokal çilingir zengin anahtar istanbul hizmeti sunuyoruz. Tüm çilingir zengin anahtar istanbul servisleri, size katılmış olan her yerel çilingirle garantili bir şekilde çalışılmış ve eğitilmiş. Araba çilingir hizmetleri de rahatınız için sigortalıdır. Büyükçekmece çilingir Beykent çilingir Beykent anahtarcı yakuplu çilingir yakuplu anahtarcı kavaklı çilingir tepecik anahtarcı gürpınar çilingir ozan usta hizmet alabilirsiniz. Ürünlerimiz Haberlerimiz Acil 7/24 Çilingir Servisi Çelik Kapı Açma Oto Kapı Açma Kasa Kapı Açma İstanbul Kale Servisi Oto Çilingir Demir Kapı Açma Kale Kilit Anahtarcı Kale Alarmlı Tuzaklı Kilit Topuzlu Kilitler Anahtarlar Görüntülü Sistemler Çilingir Nedir Emniyet Kelepçeleri Garaj Kumandaları Çilingir Hizmetleri Kapı Kilidi Nasıl Değiştirilir Kapı Hidroliği Takma Çelik Kapı Nasıl Açılır Hasarsız Kapı Açma Çilingiri MultiLock Kilitçi Çilingir Kilit Anahtar Değiştirme Tahta kapı Kilitleri Kale Kapı Çilingir Servisi Manyetik Kapı Kilidi En Güvenli Kapı Kilidi Şifreli Dıs Kapı Kilidi En Ucuz Çilingir Anahtarcı Çilingir Fiyatları Yüksek Güvenlikli Kilitler İstanbul 24 Saat Çilingir Tuzaklı Kilitler Atra Kapı Kilidi Dortek Kapı Kilidi 24 Saat Çilingir Servisi Daf Kilit Çilingir Anahtarcı En Hızlı Çilingir İstanbul Çilingir İstanbul Anahtarcı İstanbul Kale Kilit Hırsızın Açamadığı Kilitler En İyi Kapı Kilidi Kale Kilit Çeşitleri Çelik Kapı Kilitleri Demir Kapı Kilitleri Oda Kapısı Kilitleri İcra İşleri Çilingircisi Çelik Kapı Kilitleri Kilit Dili Değiştirme Oto Kilit Anahtarcı Oto Çilingir Servisi Çilingir aletleri takımları Cam Kapı Servisi Gece Çilingir Nöbetçi Çilingir Oto Anahtar En Yakın Oto Çilingir En Yakın Oto Anahtarcı Seo Servis Ağlarımız Oto Anahtarı Oto Anahtarcı 24 Saat Çalışan Çilingir En Yakın Çilingir Servisi

  • Bahçeşehir Çilingir Beylikdüzü Çilingir Büyükçekmece Çilingir Beykent Çilingir Esenyurt Çilingir Ispartakule Çilingir Kıraç Çilingir Alkent 2000 Çilingir Avcılar Çilingir İspartakule Çilingir Mimaroba Çilingir Firuzköy Çilingir Yeşilkent Çilingir Ambarlı Çilingir Çilingir Esenyurt Çilingir Haramidere Çilingir Kavaklı Çilingir Bahçeşehir Çilingir beylikdüzü Çilingir Büyükçekmece Çilingir Muratçeşme Çilingir Saadetdere Çilingir Esenkent Çilingir Akçaburgaz Çilingir Güzelyurt Çilingir www.zenginanahtar.com