0532 528 21 05

zengin 24 saat çilingir servisi

Zengin Çilingir İstanbul Çilingir Anahtarcı Hakkımızda

Kapıda kalma çilingir kilit oto kasa anahtar kapı malzemeleri ürünleri, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla istanbul da kapıda kalan ihtiyacı olan müşterilerimizin hizmetine sunan zengin çilingir her zaman geçmişinden aldığı tecrübe ve gücü ileriye taşıyan bir şirket olmuştur.. Bu kapsamda bir dönemi daha geride bırakmak üzere olan kapı oto kasa kilit kale kilit servisi olarak sektörde her zaman saysgın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiş olup örnek gösterilen firmalardan biri olduk. Başarının anahtarı disiplinli ve planlı çalışmak olduğu zengin çilingirin inancıdır.

zengin acil çilingir

Zengin Çilingir Anahtarcı Firmasının Kuruluşu

Çilingir kilit sektöründeki pazarı 2003 yılından bu yana başarıyla sürdüren zengin çilingir temelleri, yaklaşık 1997 yılında esenyurt kıraç mahallesinde seddar zengin tarafından zengin inşaat adıyla kurulmuştur. Seddar zengin sivas kongre caddesinde inşaat nalbur ve emlak alım satım daire alıp satmak mütahitlik yaparak devam etmektedir. Kapı oto kasa çilingir politikamız kapsamında geçmişteki tecrübeleri ve birikimleri bugüne en uygun şekilde adapte ederek gelişimimizi sürdürülebilir kılarken, istanbulda bir çok pazarlara istanbulun tüm ilçelerinde elamanlarımız mevcut olup geçmişteki başarılarımızı katlayarak daha güçlü büyümekteyiz.

istanbul oto anahtarcı

İstanbul Çilingir Anahtarcı Misyon Bilgileri

Zengin Çilingir Kale Kilit Anahtarcı 2002 Yılında Serdar Zengin Tarafından kurulmuş olup 27 yıllık ustalaşmış elamanları ile siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Biz kapı oto kasa anahtar güvenlik sistemleri, kilit, anahtar, araçlar için anahtar programlama, güvenlik kameraları, alarm kilit değiştirme anahtar çıkartma yenileme ve bir çok çilingircilık her şey garanti altındadır. Bizim asıl amacımız güvenilirliğini ve güvenliğini sağlamak yenilikçi elektronik ve mekanik sistemlerini kullanarak siz müşterilerimizin kendi hayatlarını evlerini korumak için yollar bullmak ve mülkiyet hakkında tüketicileri rehberlik etmektir. zengin çilingir olarak ana amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Çilingir, güvenlik iştiraki gerçek danışmanlık ve bilgi alma hizmetleri vermekteyiz. 27 Yıllık tecrübemizle çilingircilik ve anahtarcılık konularında her türlü servis imkanı güvenini ve kale kilit garantisini vermekteyiz.Çilingir hizmetimizde avm, restoran, gıda, market gibi iş yerlerinde kayar kapı depo kapısının tamiri ve anahtar promlem lerini çözüyoruz.

acil  cilingir acil anahtarcı

Zengin Çilingir Çalışma Satış Hizmet ve Çilingir Ağı Hakkında

Zengin çilingir uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan profesyoneller tarafından 2003 yılında kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kısa süre içinde yurt içi istanbul ve ilçeleri mahalle ve semtlerinde çilingir acenta ağını kurarak organizasyonunu genişletmiş ve bugün itibarı ile bütün türkiye kapı oto kasa çilingir anahtarcı ile kapı açma anahtar yapma servisler, kilit değiştirme, kırık anahtar çıkartma 24 saat gece gündüz çilingir hizmeti sunmaktadır. Ayrıca geliştirilen uzman ustalarıyla hasarsız bozmadan maymuncukla kapı açma tekniklerini kullanarak müşteri gereksinimlere de çözüm sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümek ve kendini geliştirmeyi hedeflemeyi başaran zengin çilingir, uzman kadrosu, maymuncuk kullanım yüksek teknolojisi ile kapıda mağdur kalan müşteriye güvenliği daim bilerek sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Dükkan ve satış filomuzda kilitlerin anahtarların tümü garantili olup satışa elverişlidir. 5 yıl garantili kilit çeşitleri ve hizmet ağı ile donanıma sahiptir. Temel prensibimiz müşterimizin ihtiyaç duyduğu her türlü kilit anahtar çilingir gereksinimini en uygun hızlı mobil koşul ve en ucuz maliyetle gerçekleştirmektir. Çilingir Demek Kapınıza zarar vermeden açan Kişi demektir.Fiyat Ücret Tarifemiz :
Ev Kapısı Açma Fiyatımız (Gündüz) : 40 TL Kilitli Ev Kapısı 40 TL + Malzeme Ücreti ( Malzeme Ücreti Kilitli olan kapınızın kilitleri iptal edilerek yeniden Kilit Gerekmektedir. 15 TL ila 170 TL arasında değişen özel tuzaklı Kilit Fiyatlarımızda vardır ) İcra İşleri : İcra işlerinde Çilingir hizmeti sağlamak hasarsız olmak zorundadır. Fiyat Tarifemiz : 50 TL ila 100 TL arasında değişmektedir. Çelik kasa açımı : Çelik kasa açımı fiyatı tam olarak net olmadığından 0538 883 90 69 numaralı hattan arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz Otomobil Kapısı Açma Fiyatları, Fiyatı ise : 70 Lira ile 150 Lira arasında değişmektedir. Otomobil Kapısı Açma Yüksek güvenlikli Oto Kapısı açma fiyatı ücreti ise : 80TL ila 200 TL arasında değişmektedir. Kasa Kapısı Açma Fiyatlarımız ise : 70 ila 300 TL arasında değişmektedir. Pantoğraflı Oto Anahtarı yaptırmak isteyenler için fiyat ise : 30 TL

istanbul çilingir hizmeti
Zengin Çilingir Hizmetleri Hakkımızda

Çilingir işi uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir iştir. istanbulda bunu tam anlamıyla yerine getiren firma zengin çilingir firmasıdır. Ayrıca çilingir şirketimiz 7/24 gece gündüz her dakika 365 gün boyunca hafta sonu tatil bayram seyran yılbaşı demeden hizmet vermektedir. Misyonumuz : müşterilerimize hizmet, dürüstlük ve güvenilirliği en üst düzeyde tutmak ve yarınlara dair temel atabilmektir. zengin çilingir seddar zengin şahıs şirketi olup T.C. iç işleri bakanlığının vermiş olduğu gib. vergi dairesi ve türkiye ticaret odası birliğince vergiye tabi inşaat ve çilingir nalbur konulu genelge ile belgelendirilmiş faliyet belgesi olan profesyonel çilingir satış hizmetleri veren zengin bir kuruluştur. Büyükçekmece çilingir Beykent çilingir Beykent anahtarcı yakuplu çilingir yakuplu anahtarcı kavaklı çilingir tepecik anahtarcı gürpınar çilingir ozan usta hizmet alabilirsiniz.

  • Çilingir hizmetleri
  • oto Çilingir servisi
  • kasa Çilingiri
  • kapı Çilingir hizmeti
  • blog haberleri
  • atra dortek kilit
  • 24 saat Çilingir anahtarcı
  • kale kilit Çilingir servisi
  • Bahçeşehir Çilingir Beylikdüzü Çilingir Büyükçekmece Çilingir Beykent Çilingir Esenyurt Çilingir Ispartakule Çilingir Kıraç Çilingir Alkent 2000 Çilingir Avcılar Çilingir İspartakule Çilingir Mimaroba Çilingir Firuzköy Çilingir Yeşilkent Çilingir Ambarlı Çilingir Çilingir Esenyurt Çilingir Haramidere Çilingir Kavaklı Çilingir Bahçeşehir Çilingir beylikdüzü Çilingir Büyükçekmece Çilingir Muratçeşme Çilingir Saadetdere Çilingir Esenkent Çilingir Akçaburgaz Çilingir Güzelyurt Çilingir www.zenginanahtar.com